EKOLOGICZNY KOMINEK W TWOIM DOMU

EKOLOGICZNE KOMINKI

 

 

Nasza firma specjalizuje się w profesjonalnym montażu wkładów kominkowych tradycyjnych lub gazowych, z rozprowadzeniem gorącego powietrza (DGP).

Wszystkie nasze kominki spełniają surowe normy Ekoprojektu oraz BImSchV 2.

Współpracujemy z wiodącymi producentami tego typu urządzeń w Polsce, co umacnia wysoką jakość świadczonych przez nas usług oraz gwarantuje dostęp do najnowszych technologii w tym obszarze. Jesteśmy w stanie zaoferować Państwu zarówno tradycyjne, jak i wykonane w najnowszych technologiach kominki i piece.

Wszystkie nasze materiały i urządzenia posiadają znak CE, który jest potwierdzeniem, że produkt spełnia wymogi w zakresie bezpieczeństwa i zdrowia użytkowników.

W celu zapewnienia najwyższej jakości usług, przed realizacją każdego zlecenia, w pierwszej kolejności staramy się dobrze rozpoznać potrzeby naszych klientów, a następnie jak najlepiej dostosować nasze propozycje do stawianych przez nich wymagań i oczekiwań.

Współpracując z nami macie Państwo gwarancję jakości wynikającą z naszego bogatego doświadczenia i pewność, że projekt zostanie wykonany profesjonalnie.

Gwarantujemy  profesjonalne wykonanie obudowy kominka według naszego lub Państwa projektu, przy użyciu wyłącznie atestowanych produktów i materiałów budowlanych o najlepszych parametrach i najwyższych właściwościach cieplnych, zapewniających bezpieczną i komfortową eksploatację.

 

Nasze realizacje poparte są cennymi, wieloletnimi doświadczeniami i zadowoleniem klientów.

Doświadczenie i praktyka jakim dysponujemy, pozwala nam realizować nawet najbardziej wyszukane i skomplikowane aranżacje kominkowe.

 

 


Kominki Pawel Wojciechowski www.cominki.pl - Profesjonalny Sprzedawca Oferteo.pl

 

"Wszelkie prawa zastrzeżone 2018 - cominki.pl"